Rodzaje zakładów bukmacherskich w piłce nożnej

Piłka nożna to zdecydowanie najpopularniejszy sport na świecie. Ligowe rozgrywki, puchary czy mistrzostwa obserwują miliony kibiców na całym świecie. Zauważyli to też bukmacherzy, którzy najczęściej mają zdecydowanie największą ofertę na ten sport.

Czasem jest tyle różnych zakładów, że ciężko się w tym wszystkim połapać. Przedstawię kilka najpopularniejszych rodzajów zakładów dotyczących piłki nożnej.

Piłkarskie zakłady bukmacherskie – jakie są rodzaje?

Najpopularniejszym i najprostszym zakładem w ofercie bukmachera jest wytypowanie zwycięzcy meczu. Mamy dwie drużyny i trzy opcję do wyboru. Możemy postawić na drużynę a bądź b lub remis, jeżeli trafimy to nasz zakład jest wygrany. Oczywiście to dopiero początek. Popularnymi zakładami są typy na bramki. Mamy tutaj wiele opcji. Możemy obstawić, że padnie dokładna ilość goli w całym meczu, postawić, że będzie powyżej bądź poniżej jakiejś ilości bramek czy też zakład na to czy obie drużyny strzelą gola czy nie. Możemy obstawiać bramki jednej bądź dwóch drużyn biorących udział w meczu. Tak samo działają zakłady na ilość rzutów rożnych, spalonych czy fauli. Prócz tego mamy też zakłady na indywidualnych zawodników. Jeżeli wytypowany przez nas zawodnik strzeli gola to my mamy wygrany zakład. Poza tym są też zakłady na posiadanie piłki czyli która drużyna będzie miała większe posiadania w meczu. Analogicznie działają zakłady na żółte kartki.

Do wyboru mamy też zakłady długoterminowe. Możemy typować mistrza ligi, czy wygranego ligę mistrzów. To samo tyczy się zawodników tylko tutaj możemy obstawiać króla strzelców danej ligi czy turnieju. Czasem pojawiają się też zakłady specjalne na przykład czy kibic wbiegnie na murawę bądź czy mecz zostanie przerwany.

One thought on “Rodzaje zakładów bukmacherskich w piłce nożnej

Dodaj komentarz