EURO 2024 – zakłady bukmacherskie, typy, kursy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej mężczyzn to znakomita okazja dla legalnych bukmacherów funkcjonujących w Polsce, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów, którzy zdecydują się korzystać z ich usług bukmacherskich. Podczas EURO 2024, a więc największej imprezy piłkarskiej na Starym Kontynencie w trwającym roku gracze mają okazję obstawiać zakłady bukmacherskie na wszystkie piłkarskie pojedynki!

Mistrzostwa Europy 2024 – kursy i typy na mecze Polaków

W dniach 14 czerwca – 14 lipca odbędzie się 51 meczów piłki nożnej, a oferta bukmacherska będzie rekordowo duża! Typerzy będą mieli do wyboru nie tylko tradycyjne zakłady meczowe, ale także zakłady długoterminowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem! Ponadto w turnieju finałowym, który zostanie rozegrany w Niemczech, wezmą udział Polacy, a oferta na mecze biało-czerwonych już jest rozbudowana do granic możliwości!

Reprezentacja Polski ma za sobą nieudane eliminacje do EURO 2024, które zakończyła dopiero na trzeciej pozycji w grupie E. Biało-czerwoni dali się wyprzedzić Albańczykom i Czechom, którzy cieszyli się z bezpośredniego awansu na turniej finałowy. Polacy ze względu na dobrą pozycję w Lidze Narodów UEFA przystąpili do ścieżki barażowej A, gdzie w półfinale baraży pokonali Estonię 5:1, natomiast w finale po rzutach karnych okazali się lepsi od Walii i ostatecznie wywalczyli awans na mistrzostwa Europy 2024.

EURO 2024 rozgrywane jest w dwóch fazach, a więc fazie grupowej i fazie pucharowej. W całym turnieju wezmą udział 24 reprezentacje narodowe, które rozlosowano do sześciu różnych grup. W ramach tej rywalizacji każdy zespół rozegra po trzy spotkania, a najlepsze drużyny uzyskają awans do fazy pucharowej. Kto będzie mógł się cieszyć z promocji do kolejnego etapu rozgrywek? Awans do 1/8 finału zapewnią sobie drużyny, które uplasują się na pierwszym i drugim miejsce, a także cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc.

Reprezentacja Polski podczas losowana fazy grupowej trafiła do grupy D, w której zmierzy się z Holandią, Austrią i Francją. Takie zestawienie przez wielu ekspertów określane jest jako tak zwana grupa śmierci. EURO 2024 zainaugurowane zostanie w piątek 14 czerwca o godzinie 21:00, gdy w meczu otwarcia Niemcy zmierzą się ze Szkocją, natomiast Polacy udział na ME rozpoczną dwa dni później. Dokładnie 16 czerwca o godzinie 15:00 biało-czerwoni w Hamburgu zmierzą się z Holandią, następnie 21 czerwca o 18:00 rywalizować będą na Stadionie Olimpijskim w Berlinie z Austrią i na zakończenie grupowych zmagań 25 czerwca staną do walki o punkty z Francją.

  •  grupa D: Polska, Holandia, Austria, Francja

Terminarz grupy D EURO 2024:

16 czerwca, niedziela:
Polska – Holandia (Hamburg, 15:00)

17 czerwca, poniedziałek:
Austria – Francja (Duesseldorf, 21:00)

21 czerwca, piątek:
Polska – Austria (Berlin, 18:00)
Holandia – Francja (Lipsk, 21:00)

25 czerwca, wtorek:
Holandia – Austria (Berlin, 18:00)
Francja – Polska (Dortmund, 18:00)

Legalni bukmacherzy przygotowali rozbudowane oferty bukmacherskie na całe mistrzostwa Europy, natomiast w przypadku meczów reprezentacji Polski pojawiły się jeszcze ciekawsze i dedykowane zakłady, z których skorzystać mogą typerzy. Na każdy mecz EURO 2024 obowiązuje tradycyjna oferta bukmacherska, a więc łącznie kilkaset różnych zdarzeń. Ponadto gracze mogą wybrać zakłady długoterminowe, w których mają szanse typować, czy Polska wyjdzie z grupy, czy Polska wygra mistrzostwa Europy, na jakim etapie Polska zakończy udział w turnieju finałowym.

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, reprezentacja Polski w pierwszym meczu fazy grupowej zmierzy się z Holandią. Nie będzie to łatwy pojedynek, ponieważ „Oranje” to zespół klasowy, który w swojej kadrze ma wielu znakomitych zawodników. Zdaniem bukmacherów, a także ekspertów piłki nożnej faworytem tej rywalizacji będą Holendrzy. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że pierwszy mecz na wielkich imprezach piłkarskich jest bardzo ważny, a żadna z drużyn nie chce go przegrać, ponieważ znacząco skomplikowałaby sobie sytuację w grupie. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na to spotkanie? Zwycięstwo Polski – 5.00, remis – 4.10, zwycięstwo Holandii – 1.68.

W drugim grupowym pojedynku podopieczni trenera Michała Probierza zmierzą się z Austrią, z którą najprawdopodobniej rywalizować będą o trzecią pozycję w grupie D. W tym spotkaniu Polska ma większe szanse na zwycięstwo, lecz w dalszym ciągu to rywale stawiani są w roli faworyta. Zwycięstwo Polski – 3.45, remis – 3.35, zwycięstwo Austrii – 2.10.

Podczas ostatniego grupowego pojedynku Polacy zmierzą się z najsilniejszą drużyną w grupie D, czyli Francją. Nie ma tutaj żadnych wątpliwości, że zdecydowanym faworytem będą Francuzi, a kursy bukmacherskie tylko potwierdzają tę sytuację. Zwycięstwo Francji – 1.35, remis – 5.00, zwycięstwo Polski – 9.00.

Zakłady na EURO 2024

W ofercie bukmacherskiej klienci znajdą wiele zakładów na EURO 2024. Gracze mają okazję wybierać najkorzystniejsze według nich warianty, ponieważ liczba zdarzeń na każdy pojedynek będzie wynosiła kilkaset zakładów. Warto jednak podkreślić, że oprócz tradycyjnych zakładów, które oferowane są na większość meczów ligowych, typerzy będą mogli wybrać z oferty zakłady długoterminowe! Przed rozpoczęciem turnieju finałowego na tego typu zdarzenia wystawione zostały wysokie kursy bukmacherskie, a klienci legalnych bukmacherów mogą typować: kto wygra EURO 2024, kto awansuje do finału, kto awansuje do fazy pucharowej, kto będzie królem strzelców turnieju, na jakim etapie Polska zakończy zmagania na EURO 2024. To tylko przykłady zakładów długoterminowych, a jest ich o wiele więcej!

Kto wygra Mistrzostwa Europy w 2024 roku?

Zdaniem bukmacherów i ekspertów piłki nożnej największe szanse na zwycięstwo na mistrzostwach Europy 2024 ma reprezentacja Anglii. Ponadto bardzo duże szanse przyznają oni także aktualnym wicemistrzom świata – Francuzom. W gronie faworytów, którzy mogą wiele namieszać i mają ambicje na zwycięstwo na EURO 2024, znajdują się gospodarze turnieju finałowego – Niemcy, a także Hiszpanie i Portugalczycy, którzy znakomicie zaprezentowali się podczas eliminacji.